Kurs programowania jako prezent na Dzień Dziecka?

prezent na dzień dziecka

Zbliża się Dzień Dziecka, a Ty nie wiesz, co kupić dziecku? Chcesz mu zafundować coś, co naprawdę się przyda? Jeżeli Twoje dziecko lub inna bliska pociecha pasjonuje się światem informatyki, zdecyduj się na nietuzinkowy prezent, który będzie prawdziwą inwestycją w przyszłość. Kurs programowania dla dziecka zachwyci każdy mały umysł ścisły, który marzy o tworzeniu gier, aplikacji lub rozwiązań przydatnych społecznie.

Prezent na Dzień Dziecka – zabawka czy przeżycie?

Nasze dzieci, w odróżnieniu od nas, naszych rodziców lub dziadków, mają najlepsze i najciekawsze zabawki na wyciągnięcie ręki. Od zdobycia najnowszego samochodu wyścigowego, domku dla lalek lub zestawu klocków dzieli nas zazwyczaj kilka kliknięć i oczekiwanie na przesyłkę. Oprócz zabawek nasze pociechy mają również wiele sprzętów elektronicznych, takich jak smartfony, tablety i komputery z dostępem do Internetu. Po kilku przesunięciach palcem każdy kilkulatek może grać w grę, oglądać bajkę lub komunikować się z przyjaciółmi.

Mnogość dostępnych rozwiązań i ich łatwa dostępność sprawia, że niejednokrotnie stajemy przed dylematem, co jeszcze mogłoby się przydać naszemu dziecku. Idealną alternatywą dla kolejnych przedmiotów, które zapełnią dziecięcy pokój, są doświadczenia, kursy lub lekcje, niosące ze sobą wiele korzyści dla małego człowieka. Czas spędzony na rozwijaniu nowej umiejętności na pewno nie będzie czasem straconym, a zdobyte doświadczenia przydadzą się w nauce i codziennym życiu.

Kurs programowania dla dziecka w prezencie

Twoje dziecko z wypiekami na twarzy opowiada o tym, czego nauczyło się na lekcjach informatyki w szkole? Dostrzegasz zainteresowanie twórcami gier wideo lub samodzielne próby pisania prostych komend? Na najbliższy Dzień Dziecka wybierz dla swojego ciekawego świata szkraba kurs programowania. To bardzo innowacyjny prezent, który na pewno zainteresuje ucznia w każdym wieku. Kurs programowania dla dziecka będzie odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, które widzą się w roli programistek aplikacji lub projektantek stron internetowych.

Obawiasz się, że Twoje dziecko nie będzie chciało wykorzystać swojego nietuzinkowego prezentu i inwestycja w przyszłość pójdzie na marne? Zanim wykupisz lekcje, spróbuj dowiedzieć się, jakie oczekiwania wobec zbliżającego się Dnia Dziecka ma Twoja pociecha. Jeżeli w tym momencie na szczycie listy jej lub jego marzeń jest modna zabawka lub elektroniczny gadżet, odłóż decyzję o kursie na bardziej dogodny moment.

Jaki kurs programowania będzie najlepszy?

Decyzja zapadła i na najbliższy Dzień Dziecka podarujesz swojemu kilkulatkowi lekcje programowania? Zapoznaj się dokładnie z ofertą szkół programowania i zastanów się, czy chcesz, aby Twoje dziecko uczestniczyło w lekcjach stacjonarnych czy też łączyło się z nauczycielem i innymi uczniami z poziomu swojego komputera. Jeżeli wolisz oszczędzić cenny czas i zamiast na dojazdy do i ze szkółki programowania przeznaczyć go na spędzanie wspólnych chwil, sprawdź ofertę kursów programowania na stronie https://instakolko.pl. Wygodny sposób nauki i dogodne godziny spotkań nie zniechęcą Twojego dziecka do uczestniczenia w zajęciach już na samym początku.

Lekcje programowania w szkole Instakółko możesz zafundować swojemu dziecku niezależnie od tego, czy ma lat 6, czy 16. Młodsze dzieci uczą się podstaw intuicyjnego języka Assembly i Pythona, natomiast nastolatkowie płynnie wdrażają się w meandry języka C++. Zajęcia odbywają się popołudniami, w zaciszu domowym, a do poszerzania wiedzy programistycznej wystarczy jedynie laptop z dostępem do internetu i kamera. Instruktorzy zajęć programowania mają pod swoją opieką maksymalnie 8 uczniów, dzięki czemu mogą bez pośpiechu objaśnić zawiłe tematy każdemu kursantowi. Materiały dydaktyczne i zadania są przez cały czas dostępne na autorskiej platformie InstaKod, więc uczniowie mogą wracać do lekcji i powtarzać materiał, kiedy tylko mają na to ochotę.

Uważasz, że kurs programowania będzie dla Twojego dziecka strzałem w dziesiątkę? Sprawdź stronę Instakółko (https://instakolko.pl/) i zafunduj dziecku przyszłościowy prezent!