Zapisy do grup marcowych zostały zakończone.

Kursy odbywają się w godzinach:

15:15 – 16:50
lub 17:00 – 18:35

Przydział do dnia i godziny zajęć ustalany jest indywidualnie – na podstawie doświadczeń dziecka z programowaniem, wieku i możliwości udziału w zajęciach w wybranych terminach. Po wypełnieniu formularza na stronie głównej skontaktujemy się z Państwem, aby dopasować grupę oraz termin zajęć.

Przy organizowaniu grup, będziemy brać pod uwagę następujące czynniki:

  1. Czy dziecko może uczestniczyć w kursie danego dnia i o danej godzinie,
  2. Jakie wcześniejsze doświadczenie z programowaniem miało dziecko – na podstawie informacji od rodzica,
  3. W jakim wieku jest dziecko.

Rozkład zajęć

Poniedziałek

Grupa Assembly A3 godz. 15:15

Grupa Assembly A4 godz. 15:15

 

Grupa Assembly A1a godz. 17:00

Grupa Assembly A1b godz. 17:00 (teraz poziom Python z elementami Assembly)

Grupa Python P1 godz. 17:00

Wtorek

Grupa Python z elementami Assembly PA3 godz. 15:15

Grupa Python z elementami Assembly PA4a godz. 15:15

Grupa Python z elementami Assembly PA4b godz. 15:15

Grupa Python P5a godz. 15:15

 

Grupa Python kontynuacja Pk1 godz. 17:00

Grupa Python kontynuacja Pk2a godz. 17:00

Grupa Python kontunaucja Pk3 godz. 17:00 (teraz poziom C++)

Grupa Python z elementami Assembly PA5a godz.

Środa

Grupa Python kontynuacja Pk2b godz. 15:15

Grupa Assembly A2 godz. 15:15

Grupa Python P4a godz. 15:15

 

Grupa Python kontynuacja Pk2c godz. 17:00

Grupa Python z elementami Assembly PA2a godz. 17:00

Grupa Python P5b godz. 17:00

Grupa Python P5c godz. 17:00

Grupa Python P6a godz. 17:00

Grupa Python P6b godz. 17:00

Czwartek

Grupa Python P3 godz. 15:15

Grupa Python z elementami Assembly PA1a godz. 15:15

Grupa Python P4b godz. 15:15

Grupa Python z elementami Assembly PA5b godz. 15:15

 

Grupa Python z elementami Assembly PA2b godz. 17:00

Grupa Python P2 godz. 17:00

Grupa Python z elementami Assembly PA4c godz. 17:00

Grupa Assembly A5 godz. 17:00

Piątek

Grupa Python z elementami Assembly PA1b godz. 15:15

Grupa Assembly A6 godz. 17:00

Harmonogram tygodni nauki